آیا میدانید میتوانید از وبسایت خود پول در بیاورید ؟
با قرار دادن بنرهای تبلیغاتی به ازای هر کلیک پول در بیاورید .
تسویه حساب روزانه ، درآمد خود را به حساب خود منتقل کنید .
آیا میخواهید روزانه بازدید های زیادی را روانه وبسایت خود کنید ؟
با سفارش آگهی میتوانید هم بازدید کننده جذب کنید هم رنک خود را افزایش دهید و هم فروش خوبی داشته باشید .
 
 

قوانین

کاربران سایت اعم از آگهی دهندگان و یا نمایش دهندگان هر دو در زمان ثبت نام موافقت خود را با قوانین سایت اعلام می دارند و حق هرگونه شکایت و اقدام قانونی را در خصوص فعالیت های سایت از خود سلب کرده اند و لذا هر کاربر موظف است قبل از اقدام به ثبت نام در سایت، قوانین مندرج در این صفحه را مطالعه کند .

شبکه تبلیغات iranppc که به عنوان واسطه و پل ارتباطی میان کاربران، آگهی دهندگان و نمایش دهندگان است، در صدد ایجاد بستری مناسب برای نمایش بنرهای تبلیغاتی در هزاران وب سایت ایرانی می‌باشد. استفاده از خدمات این وبگاه به معنای آگاه بودن، پذیرش و التزام به شرایط و تعهدات مندرج در این توافقنامه از سوی کاربران، آگهی دهندگان و نمایش دهندگان تلقی می‌شود. لطفا به دقت آن را مطالعه نمایید :

تعاریف

شبکه تبلیغات کلیکی ایرانی: نام تجاری یک شبکه اطلاع رسانی و تبلیغات خصوصی با ادرس iranppc.com میباشد .
آگهی‌دهنده : هر شخص حقیقی یا حقوقی است که به منظور نمایش‌ دادن آگهی در سایت‌های نمایش دهنده عضو iranppc ، کمپین تبلیغاتی ساخته و بنر اضافه می نماید .
نمایش‌دهنده : هر شخصی حقیقی یا حقوقی که کدهای iranppc را در پایگاه اینترنتی خود قرار می دهد و از این راه کسب درآمد می نماید .
کمپین تبلیغاتی : به مجموعه‌ای از بنرها گفته می‌شود که دارای بودجه‌ای مشخص بوده و کاربر سایت نمایش‌دهنده پس از کلیک بر روی بنرها وارد سایت می‌شود .
حساب کاربری : مجموعه‌ای از اطلاعات‌ شخصی، مالی (صورت حساب) و فنی (تنظیمات کمپین) آگهی‌دهندگان و نمایش‌دهندگان است .
مسدود کردن وبگاه و حساب کاربری : غیرفعال نمودن وبگاه و حساب کاربری بصورت موقت یا دائم می‌باشد .
تبلیغات کلیکی (ppc): پرداخت بر اساس کلیک است. در این روش آگهی دهنده فقط برای تبلیغاتی پول پرداخت می‌کند که مخاطب روی آن کلیک کرده است .

مقررات عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های iranppc منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. iranppc حق اصلاح و تغییر شروط این توافقنامه را کلا یا جزئا داراست و باید شروط اصلاح شده یا تغییر یافته را از طریق وبگاه اعلام نماید. تغییرات ایجاد شده جز در خصوص اطلاعات مالی(صورت حساب) فورا اعمال می‌گردند. استفاده کاربران بعد از تاریخ موثر (تاریخ قابل اجرا) به معنی پذیرش هرگونه تغییرات است .

محتویات این وبگاه بر اساس ” آنچه هست ” و ” آنچه موجود است ” ارائه می شود، بدین معنا که iranppc هیچ‌گونه تعهدی در خصوص محتوای تبلیغات، کارکردهای خاص آنها، قابل اعتماد بودن و مناسب بودن برای نیازهای کاربر نخواهد داشت .

برای تسهیل دسترسی آگهی‌دهندگان و نمایش‌دهندگان، iranppc پیوندهایی را به وبگاه‌های دیگر ایجاد نموده است. به منظور اتصال به این وبگاه‌ها لازم است ابتدا شرایط استفاده از آن را مطالعه شود .

iranppc عدم بروز اشکال یا قطعی را در صفحات اینترنتی این وبگاه تضمین نمی‌نماید. آگهی‌دهنده و نمایش‌دهنده بدین وسیله موافقت می‌نماید که در صورت بروز مشکل در استفاده از خدمات وبگاه، مسئولیتی متوجه iranppc نمی‌باشد .

آگهی‌دهنده و نمایش‌دهنده باید از اهلیت قانونی لازم برای انعقاد این توافقنامه برخوردار باشد. چنانچه به نمایندگی از یک شخص حقوقی به عنوان آگهی‌دهنده و نمایش‌دهنده این توافقنامه را منعقد می‌نماید، دارای اختیارات قانونی لازم برای انعقاد این توافقنامه است. و تضمین می‌کند هیچ شخصی اعم از حقیقی و حقوقی ادعایی در این خصوص نخواهد داشت .

تعهدات آگهی دهنده

با ارائه آگهی به شبکه تبلیغات iranppc ، آگهی‌دهنده تعهد می‌نماید که :

آگهی دهنده موظف است قبل از واریز هزینه تبلیغات، لینک و بنر خود را جهت تایید مدیر شبکه با ارسال درخواست آگهی جدید در سیستم اعلام و پس از تایید درخواست وی، هزینه را با توجه به تعرفه های در نظر گرفته شده واریز کند . لازم به ذکر است هزینه واریز شده جهت درج تبلیغات به هیچ عنوان قابل برگشت نیست .

تعهدات نمایش دهنده

نمایش‌دهنده متعهد است چنانچه از نوعی فنآوری برای بدست آوردن اطلاعاتی مانند آدرس پروتکل اینترنتی کاربر، سیستم عامل رایانه، نوع مرورگر، ترافیک و دریافت مدخل ورودی به سایت، استفاده می‌کند، آن را به اطلاع کاربر برساند .

وب سایت نمایش‌دهنده برای پذیرش در شبکه تبلیغات iranppc باید شرایط ذیل را داشته باشد در غیر اینصورت تایید نخواهد شد :

نمایش‌دهنده متعهد می‌گردد از انجام هر یک از موارد زیر خودداری نماید :

چنانچه نمایش‌دهنده مرتکب یکی از تخلفات مصرح در این توافقنامه گردد و یا خارج از تعهدات این توافقنامه عمل نماید، شبکه تبلیغات iranppc می‌تواند حساب کاربری نمایش‌دهنده را بدون اخطار قبلی مسدود نماید. نمایش‌دهنده جهت فعال سازی مجدد وبگاه خود باید اسناد مثبته خود را مبنی بر قانونی بودن فعالیت‌هایش که با اصول کلی شبکه تبلیغات iranppc هماهنگی داشته باشد، ارائه نماید در صورت عدم ارائه مدارک و یا چنانچه مدارک ارسالی بر قانونی بودن فعالیت‌های نمایش دهنده دلالت نکند، تمامی درآمد وبگاه متخلف از حساب کاربری نمایش‌دهنده به نفع آگهی‌دهنده کسر می‌شود و در این خصوص ملزم به پاسخگویی نیست و فقط در صورت درخواست کاربر، گزارشی از روند و دلیل را برای وی ارسال می کند و کاربر هیچ گونه حقی برای اعتراض داخل سایت و یا از طریق مراجع قانونی ندارد .

پشتیبانی و ایجاد تیکت

امنیت

آگهی‌دهنده و نمایش‌دهنده مطلع هستند که ارسال اطلاعات شخصی، چه به صورت حضوری، تلفنی و یا از طریق اینترنت همیشه با خطر افشاء مواجه است و هیچ سیستمی دارای امنیت کامل نمی‌باشد. بنابراین iranppc مسئولیتی در قبال نواقص امنیت تکنولوژی نخواهد داشت. با این وجود شبکه تبلیغات iranppc تمام تلاش خود را به منظور حداقل نمودن و در صورت امکان جلوگیری از دسترسی غیرمجاز و استفاده غیر صحیح از اطلاعات مندرج می‌نماید. در هیچ موردی چنین حمایتی کمتر از استانداردهای معقول مراقبت نخواهد بود . در هر صورت iranppc هیچ گونه تعهدی در خصوص جبران خسارات فعلی یا آتی ندارد .

iranppc در رابطه با خسارات غیرمستقیم نظیر عدم‌النفع، از دست دادن داده، شهرت تجاری و مواردی از این قبیل مسئولیتی ندارد .

محرمانگی

iranppc به منظور پاسخگویی به سوالات، درخواست‌ها و مدیریت برنامه‌های دو سویه امکان کسب اطلاعات شخصی آگهی‌دهنده و نمایش‌دهنده شامل نام و نام خانوادگی، نشانی، ایمیل و شماره تلفن وی را دارد. این اطلاعات نزد iranppc محرمانه تلقی می‌شود و بدون اجازه آگهی‌دهنده و نمایش‌دهنده جز در شرایطی که برای پیشبرد سفارش، درخواست و مدیریت برنامه‌های دو سویه لازم باشد، به اشخاص ثالث واگذار نخواهد شد. به علاوه در این خصوص آگهی‌دهنده و نمایش‌دهنده به iranppc اجازه می دهند که اطلاعات ارائه شده توسط را بین کارکنان خود برای اهداف مطروحه به اشتراک بگذارد .

اطلاعات شخصی و مالی آگهی‌دهنده و نمایش‌دهنده در سایت iranppc محرمانه تلقی می‌شود و جز به حکم قانون یا دستور مقام صالح قضایی در اختیار فرد و یا سازمانی قرار داده نخواهد شد .

علاوه بر اطلاعاتی که آگهی‌دهنده و نمایش‌دهنده ارائه می‌کنند، iranppc از نوعی فنآوری برای بدست آوردن اطلاعاتی مانند آدرس پروتکل اینترنتی ، سیستم عامل رایانه، نوع مرورگر، ترافیک و دریافت مدخل ورودی به سایت، استفاده می‌کند .

مسئولیت حفظ محرمانگی اطلاعات حساب کاربری بر عهده صاحب اطلاعات است . مسئولیت هر گونه اتفاقی که در نتیجه غفلت یا کوتاهی صاحب اطلاعات حادث شود، صرفا بر عهده وی است. آگهی‌دهنده و نمایش‌دهنده بدین وسیله موافقت می‌نماید هر گونه استفاده غیرمجاز از حساب کاربری و کلمه عبور خود یا هرگونه اقدام مخل امنیت را سریعا به iranppc اطلاع دهد .

آگهی‌دهنده و نمایش‌دهنده متعهد می‌گردند اطلاعات صحیح و کامل خود را در زمان ثبت نام و همچنین زمان استفاده وارد کنند. در هر صورت آگهی‌دهنده و نمایش‌دهنده به اطلاعات خود دسترسی دارند و می‌توانند اطلاعات ناقص یا نادرست خود را اصلاح نمایند. آگهی‌دهنده و نمایش‌دهنده باید اطلاعات ثبت نام را برای حفظ صحت و کامل بودن آنها بروز رسانی نمایند. همچنین متعهد می‌گردند که از ایمیل اشتباه (غیر از ایمیل ثبت شده و تایید شده در زمان ثبت نام) استفاده نمی‌کنند، هویت شخص یا اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر را جعل نمی‌کنند یا به هر نحوی هویت اصلی خود را مخفی نمی‌کنند .

iranppc برای حفظ آمار آگهی‌دهندگان و نمایش‌دهندگان اطلاعات ایجاد شده توسط خود شامل صورت حساب، تعداد کلیک و آمار کمپین هر آگهی دهنده و نمایش‌دهنده در وبگاه ای‌نتورک را در سرور خود حفظ می‌کند. آگهی‌دهنده و نمایش‌دهنده با قبول این توافقنامه می‌پذیرند که اطلاعات فوق در سرور شبکه تیلیغات iranppc باقی می‌ماند و قابل حذف نمی‌باشد .

شناسایی بازدیدکنندگان

در زمان های مختلف ممکن است iranppc اطلاعاتی را بر روی رایانه کاربر سایت نمایش‌دهنده برای شناسایی بار بگذارد. این اطلاعات معمولا به عنوان “بلوک داده ای /Cookie” شناخته می شوند. iranppc با نمایش چگونگی و زمان استفاده بازدیدکنندگان می تواند وبگاه خود را بهینه سازد. iranppc از بلوک داده‌ای فقط برای دیدن اطلاعات بلوک‌های داده گذاشته شده توسط این وبگاه استفاده می‌کند. استفاده از بلوک داده ها بر طبق استانداردهای این صنعت بوده و بسیاری از وبگاه‌ها از آنها استفاده می‌کنند. اگر کاربر نمی‌خواهد که بلوک داده ای را دریافت کند و یا می خواهد از زمان بارگزاری آنها مطلع شود، باید مرورگر خود را تنظیم نماید .

موارد ممنوع

آگهی‌دهنده و نمایش‌دهنده بدین وسیله موافقت می‌نماید که iranppc می‌تواند در صورتی که تشخیص دهد هر یک از شرایط و مقررات استفاده از سایت توسط کاربر نقض شده است، بدون اخطار قبلی دسترسی وی را خاتمه دهد و حساب کاربری او را مسدود نموده و در هر صورت از این حیث مسئولیتی متوجه شبکه تبلیغات iranppc نمی‌باشد .

شرایط پرداخت به نمایش‌دهنده

درآمد نمایش دهنده با توجه به شرایط مالی اعلام شده در سایت به صورت روزانه محاسبه و در حساب کاربری کاربران منظور شده و با توجه به میزان و شرایط تسویه حساب اعلام شده در سایت به کاربران پرداخت می گردد .

توجه داشته باشید که تنها مورد پرداخت نقدی بانکی به کاربران، درآمد ریالی ناشی از کلیک صحیح بر روی تبلیغات بنری شبکه تبلیغات کلیکی iranppc در وبسایت و یا وبلاگ های نمایش دهندگان می باشد و مبالغ پرداختی کاربران جهت تبلیغات و یا هدایای در نظر گرفته شده در پیشنهادهای تشویقی مخصوص نمایش دهندگان و آگهی دهندگان به هیچ وجه قابل انتقال به حساب بانکی کاربران اعم از نمایش دهنده و یا آگهی دهنده نبوده و صرفا قابل استفاده در شارژ آگهی های تبلیغاتی می باشد .

شبکه تبلیغات iranppc در صورت مشاهده و یا احتمال وجود هر گونه اطلاعات غیر واقعی که نام کاربری و اطلاعات وارد شده با اطلاعات واقعی فرد یکی نباشد و یا تخلفات کاربری، می تواند اکانت کاربری کاربران را مسدود و جلوی پرداخت وجه را بگیرد.(نام و نام خانوادگی باید بصورت فارسی باشد و از درج نام و نام خانوادگی بصورت اختصاری یا یوزر خودداری فرمایید )

برای ویرایش اطلاعات پس از عضویت میتوانید به پشتیبانی تیکت زده و درخواست ویرایش اطلاعات خود را ثبت کنید و در صورت صحت احراز هویت مشخصات کاربری شما تغییر داده خواهد شد .

کلیه کاربران اعم از آگهی دهنده و یا نمایش دهنده بایستی با اطلاعات واقعی در سایت عضو شوند. همچنین توجه داشته باشید که جهت تسویه حساب باید شماره حساب با نامی که برای ثبت نام، ثبت کرده اید همخوانی داشته باشد. در غیر این صورت تحت هیچ شرایطی تسویه حساب صورت نمی گیرد. پس لطفا از نوشتن نام های غیر واقعی و نام های مستعار خودداری نمائید. زیرا به خاطر مسائل امنیتی امکان ویرایش اطلاعات به جز رمز ورود، بعد از ثبت نام وجود ندارد((تنها در صورت احراز هویت امکان ویرایش سایر مشخصات وجود دارد))

حقوق مالکیت فکری

تمام محتویات وبگاه iranppc از قبیل متون، گرافیک، تصاویر، علائم تجاری، لوگو، صدا، تصویر، قالب سایت، اسکریپت-هاو اسامی خدمات قابل ارائه و… متعلق به شبکه تبلیغات iranppc می‌باشد و مشمول حمایت‌های مقرر در قوانین مالکیت فکری داخلی و بین‌المللی می‌باشد

تمام حقوق محتویات تبلیغ متعلق به آگهی‌دهنده می‌باشد و شبکه تبلیغات iranppc و سایت نمایش‌دهنده جز در حدود مفاد این توافقنامه حقی نسبت به آن ندارند .

فورس ماژور

هیچ یک از طرفین این توافقنامه به دلیل قصور یا تاخیر در اجرای تعهداتش به دلیل حصول شرایطی که فراتر از کنترل معقول وی باشد، مسئول نخواهد بود . این موارد شامل موارد ذیل است اگرچه محدود به آن‌ها نیست: آتش سوزی، سیل، زلزله، تصادف، قطع خطوط ارتباطی اینترنت، قطع برق، قطع شبکه و حوادث ناگهانی و غیرقابل پیش‌بینی طبیعی و …

حل اختلاف

تنها مرجعی که می تواند در خصوص این توافق نامه نظر بدهد شواری انتظامی سازمان نظام صنفی و یا داور مرضی الطرفین آشنا با موضوع اینترنت مورد تایید شبکه تبلیغات  iranppc ، می باشد .

چنانچه هر قسمتی از این توافقنامه باطل یا غیر قابل تنفیذ شود، هیچ تاثیری در اعتبار و توازن قسمت های دیگر توافقنامه نخواهد داشت .

این توافقنامه هیچ مسئولیتی به غیر از آن چه در اینجا مطرح شده است به عهده مدیریت شبکه تبلیغات کلیکی iranppc نمی گذارد .

عدم اعتبار جزیی توافقنامه

چنانچه هریک از شروط، تعهدات مصرح در این توافقنامه یا اجرای آنها به دلیل مغایرت با قوانین یا به موجب حکم مراجع ذیصلاح نامعتبر و غیرقابل اجرا باشد، این امر به معنای بی‌اعتباری سایر شروط و تعهدات نمی‌باشد. عدم اعمال هریک از مقررات این توافقنامه به منزله انصراف از حق اعمال و اجرای آن در آینده نخواهد بود .