آیا میدانید میتوانید از وبسایت خود پول در بیاورید ؟
با قرار دادن بنرهای تبلیغاتی به ازای هر کلیک پول در بیاورید .
تسویه حساب روزانه ، درآمد خود را به حساب خود منتقل کنید .
آیا میخواهید روزانه بازدید های زیادی را روانه وبسایت خود کنید ؟
با سفارش آگهی میتوانید هم بازدید کننده جذب کنید هم رنک خود را افزایش دهید و هم فروش خوبی داشته باشید .
 
 

نمایش دهندگان

تعریف نمایش دهنده : کاربری که در شبکه تبلیغات کلیکی ایران پی پی سی iranppc عضو شده و با گذاشتن کدهای تبلیغاتی در وب سایت یا وبلاگ خود اقدام به کسب درآمد می کند.

اگر شما یک وب سایت پربازدید دارید، می‌توانید با نمایش تبلیغات در آن کسب درآمد کنید. نیازی نیست شما به دنبال جذب تبلیغات باشید. ما این مسئولیت را به عهده می‌گیریم و شما با تمرکز بر روی محتوای سایت خود ترافیک آن را بیشتر می‌کنید تا درآمد بیشتری داشته باشید. با قرار دادن کد نمایش تبلیغات ایران پی پی سی iranppc در جایگاه‌های تبلیغاتی سایت خود بابت هر کلیک کسب درآمد داشته باشید.

با فعالیت در ایران پی پی سی iranppc میتوانید به ازای  هر کلیک صحیح  45 تا 140 تومان درآمد  کسب کنید و پس از هر 5 کلیک صحیح درآمد شما محاسبه و به حساب شما منظور میگردد.

در صورتی که دارای وبسایت با رتبه الکسا زیر 4000 ایران میباشید جهت بررسی و ارتقا گروه کیفی سایت خود و کسب درآمد بیشتر از هر کلیک

پس از ثبت و تایید سایت تیکت ارسال فرمایید.


برای نمایش دهندگان، امکانات زیر ارائه می شود :

– مدیریت و اضافه کردن چند وب سایت در یک حساب کاربری

– فیلتر کردن سایت ها و آگهی ها بر اساس موضوع

– گزارش روزانه از درآمد کسب شده

– گزارش آماری دقیق از تعداد کلیک های انجام شده، مشخصات کلیک کنندگان و … به تفکیک هر سایت

– امکان فیلتر کردن آگهی های مورد نظر جهت عدم نمایش در سایت

سایزهای استانداردی برای بنرهای تبلیغاتی در نظر گرفته شده تا محتوای تبلیغات به بهترین شکل در وب سایت‌ها نمایش داده شود. در این سیستم 10 سایز بنر استاندارد وجود دارد که برخی از آن‌ها هم بر روی موبایل و هم وب نمایش داده می شود. بسته به جایگاه تبلیغاتی که در سایت دارید می‌توانید سایز دلخواه خود را انتخاب کرده و کد مربوط به آن را بردارید. همچنین کد نمایش تبلیغات به صورت شناور در پنل کاربری قرارداده شده است.

شبکه تبلیغات ایران پی پی سی iranppc با استفاده از سیستم پشتیبانی تیکتینگ در بخش مدیریت کاربران، همواره پاسخگوی مشکلات، سوالات و درخواست های شما خواهد بود.

برخی از ویژگی های کلیدی شبکه تبلیغات ایران پی پی سی iranppc

تسویه حساب منظم

  درآمد ناشران پس از ثبت درخواست به صورت منظم به حساب بانکی آن‌ها واریز می‌شود.

شمارش دقیق آمار

  آمار نمایش و کلیک‌ تبلیغات به صورت دقیق و استاندارد شمارش می‌شود و در پنل کاربری قابل مشاهده می‌باشد.

نمایش تبلیغات مرتبط

  تبلیغات با توجه نوع وب سایت، محتوای صفحه، علاقه مندی کاربر، سیستم عامل و موقعیت او به صورت مرتبط و هوشمند نمایش داده می‌شود.

نمایش سبک و سریع

  تبلیغات ایران پی پی سی iranppc با توجه سرورهای قدرتمند، کدهای پیشرفته و بهینه سازی شده بسیار سریع و سبک در سایت نمایش داده می‌شود.

قوانین و مقررات

شبکه تبلیغات ایران پی پی سی iranppc در مورد تایید یک وب سایت به عنوان نمایش دهنده تبلیغات و شمارش کلیک‌ها قوانین و مقرراتی تنظیم کرده که تمامی نمایش دهندگان لازم به رعایت آن هستند. ثبت یک وب سایت به عنوان نمایش دهنده در این شبکه به منزله پذیرش تمام قوانین ایران پی پی سی iranppc می‌باشد. لطفا قبل از هر چیز قوانین را با دقت مطلعه نمایید.

* به ازای هربار کلیک از یک ip فقط یک بار پرداخت از طرف تبلیغ کننده  صورت می گیرد پس توجه داشته باشید کلیک های تکراری و تقلبی هم توسط سیستم و هم تیم مدیریت شناخته شده و برخورد میشود

نمایش دهنده های برتر شبکه تبلیغات کلیکی iranppc.com

مشاهده قوانین »»»

از همین حالا شروع به کسب درآمد کنید »»»»»