آیا میدانید میتوانید از وبسایت خود پول در بیاورید ؟
با قرار دادن بنرهای تبلیغاتی به ازای هر کلیک پول در بیاورید .
تسویه حساب روزانه ، درآمد خود را به حساب خود منتقل کنید .
آیا میخواهید روزانه بازدید های زیادی را روانه وبسایت خود کنید ؟
با سفارش آگهی میتوانید هم بازدید کننده جذب کنید هم رنک خود را افزایش دهید و هم فروش خوبی داشته باشید .
 
 

درباره ما

در دنیای امروز که رقابت در بازارهای اقتصادی و خدماتی بسیار گسترده شده، تبلیغات نقش مهمی در موفقیت شرکت ها، سایت ها و موسسات ایفا می کند و باعث رشد و توسعه کار و سرمایه، جذب مخاطبان هدف و در نهایت رسیدن به پله های ترقی می شود.
شبکه تبلیغات کلیکی ایران پی پی سی iranppc یک شبکه ارائه دهنده خدمات تبلیغات اینترنتی است که از سیستم پرداخت به ازای کلیک بهره می گیرد و شامل دو دسته سایت های نمایش دهنده تبلیغات و سایت ها و شرکت های آگهی دهنده تبلیغات می باشد. شبکه تبلیغات کلیکی ایران پی پی سی iranppc در آبان ماه سال 1394 پس از بررسی بازارهای تبلیغاتی و سیستم های کسب درآمد اینترنتی و تحلیل نقاط ضعف و قوت آنان، طبق برنامه ریزی مدیران شبکه، فعالیت خود را آغاز کرد. سایت ها و آگهی هایی که در شبکه تبلیغاتی ایران پی پی سی iranppc ارائه شده اند همگی قبلا از لحاظ فنی، ظاهری و محتوایی توسط کارشناسان شبکه بررسی و به تایید رسیده اند که این موضوع باعث شده تا وبسایت ها و وبلاگ ها با اطمینان بتوانند از امکانات شبکه استفاده کنند و کیفیت ارائه خدمات در سطح بسیار مطلوبی باشد. همچنین به لطف بهره گیری از آخرین تکنولوژی های برنامه نویسی تحت وب، سیستم های ضد تقلب برای نمایش و محاسبات کلیکی طراحی شده تا آگهی دهندگان با خیالی آسوده بتوانند در این حوزه فعالیت کنند.

 

چرا شبکه تبلیغات ایران پی پی سی iranppc ؟

 

سایت هایی که به عنوان واسطه و مدیریت تبلیغات در وب فارسی فعالیت می کنند کم نیستند، اما سرویس دهی و پشتیبانی ضعیف و کارمزدهای بالا و غیرمنطقی این سایت ها باعث شده است که مدیران وب سایت ها و وبلاگ نویسان آگهی دهنده که کیفیت خدمات، پشتیبانی و هزینه برایشان اهمیت دارد از آن ها استفاده نکنند.

شبکه تبلیغات کلیکی ایران پی پی سی iranppc کمترین کارمزد را در بین سیستم های مشابه برای خدمات خود از آگهی دهندگان دریافت می کند و پیشنهادات تشویقی منحصر به فردی جهت کاهش این کارمزد و حتی به صفر رساندن آن در سیستم پیش بینی شده است.

در شبکه تبلیغات ایران پی پی سی iranppc، جهت حفظ حقوق آگهی دهندگان، علاوه بر کنترل اتوماتیک و سیستمی کلیک های ارسالی نمایش دهندگان، جهت کاهش کلیک های تقلبی، کیفیت کلیه کلیک های پنل کاربران نمایش دهنده، عملکرد و بالانس میزان نمایش و تعداد کلیک سایت های آنان، در فواصل زمانی مختلف و قبل از هر مرتبه تسویه حساب با نمایش دهندگان به روش های خاص دیگری نیز علی رغم وقت گیر بودن راستی آزمایی می شود تا در صورت نیاز بلافاصله سایت ها و کاربران متخلف از سیستم حذف شوند و سطح کیفی شبکه حفظ گردد. در ضمن صرفا وبسایت ها و وبلاگ های با محتوای مطلوب، قالب مناسب و پربازدید به عنوان نمایش دهنده آگهی های شما  در ایران پی پی سی iranppc فعالیت می کنند.

از سوی دیگر نمایش تبلیغات زرد یکی از دلایل اصلی عدم استقبال وبمستران حرفه ای از سایت های پرداخت به ازای کلیک می باشد. اما شبکه تبلیغات ایران پی پی سی iranppc این امکان را فراهم کرده است که تبلیغات دریافتی پس از طی کردن چندین مرحله فیلتر کیفی و بررسی های فنی و بر اساس محتوای مرتبط با سایت نمایش دهنده تایید و نمایش داده شوند.
از این رو تمامی وبمستران می توانند با اطمینان خاطر از کد های تبلیغات شبکه تبلیغات کلیکی  ایران پی پی سی iranppc در سایت خود استفاده کنند و اطمینان داشته باشند که تبلیغات زرد و یا تبلیغات سایت های غیر اصولی در وبسایت یا وبلاگشان نمایش داده نمی شود.

در شبکه تبلیغات ایران پی پی سی iranppc، صورتحساب به صورت هر 5 کلیک صحیح یکبار برای شما صادر می گردد و دیگر نیازی نیست که شما 15 روز و یا یکماه منتظر صدور صورتحساب درآمد خود باشید. به علاوه کلیه درخواست های واریز کاربران به صورت روزانه انجام می شود و همچنین پیشنهادات ویژه مختلفی برای نمایش دهندگان پیش بینی شده که بتوانند از درآمدهایشان استفاده های بهینه تری داشته باشند.

ارزش‌های ما شامل: تعهد، مسئولیت پذیری، مشتری محوری، صداقت و احترام می‎باشد و حداکثر تلاش خود را برای حفظ این ارزش‌ها خواهیم کرد پس با خیالی آسوده فعالیت خود را آغاز کنید ما همواره در کنار شما هستیم.